REGIONALNO PRVENSTVO ZA POČETNIKE

Regionalno PH za početnike pliva se 16. i 17. veljače na Utrinama.

Organizator natjecanja je Hrvatski plivački savez, a priređivač je Zagrebački plivački savez.

U prvom dijelu natjecanja na 100 m mješovito slavila je Ema Balaban, koja je s rezultatom 1:36.67 zauzela drugo mjesto.

I Medveščakova štafeta u sastavu Mak Pulić, Kristijan Kolar, Pjero Urlić i Roko Miletić bila je uspješna u disciplini 4x100 m slobodno – s vremenom 5:31.51 osvojili su broncu.

U popodnevnom dijelu natjecanja Ema Balaban se još jednom popela na postolje - u disciplini 100 m slobodno osvojila je broncu s rezultatom od 1:33.41, dok je na 100 m prsno srebro stiglo u ruke Marka Milanovića koji je isplivao vrijeme od 1:39.18.

U posljednjem dijelu natjecanja na 200 m slobodno Ema Balaban isplivala je vrijeme od 3:15.38 i osvojila srebro, a na 100 m leđno 1:43.95 i tako osvojila broncu.

Marko Milanović je u disciplini 50 m prsno isplivao rezultat od 44.39 i došao do drugog mjesta, kao i Bruno Bareta na 100 m leđno, a s rezultatom 1:25.84.

Za kraj istaknimo kako su plivačice i plivači PK Medveščak u ekipnom poretku zauzeli četvrto mjesto s ukupnim zbrojem bodova 1147, pri čemu su plivači ostvarili 851 bod i time ukupno treći rezultat, a plivačice 296 bodova i peto mjesto.

Čestitke svim našim natjecateljima i trenericama koje su im bile potpora!

07.
srp

REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE

news image

U Zagrebu je proteklog vikenda, 29. i 30. lipnja na BK Svetice u ukupno 4 programa održano Regionalno…

Pročitaj više

06.
lip

ODLIČNI NASTUPI MEDVEŠČAKOVACA NA EUROPSKOM PRVENSTVU

news image

Europsko prvenstvo u plivanju održano je u Beogradu od 17. do 23. lipnja.

06.
lip

REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA ML. KADETE I POČETNIKE

news image

U Zagrebu je na Sveticama u subotu 15. i nedjelju 16. lipnja održano Regionalno prvenstvo Hrvatske za…