ČESTITKA PREDSJEDNIKA GRADSKE SKUPŠTINE GRADA ZAGREBA NIKOLI MILJENIĆU

Predsjednik Gradske skupštine Grada Zagreba Joško Klisović uputio je čestitku našem plivaču Nikoli Miljeniću.

Nakon njegovog sjajnog nastupa na međunarodnom plivačkom natjecanju Swim Open u švedskom Stockholmu, Joško Klisović uputio je Nikoli čestitku u kojoj stoji:

Dragi Nikola Miljenić primio sam vijest o tvom uspjehu iz dalekog Stokholma koja me razveselila i učinila ponosnim kao i sve naše sugrađane. Iskrene čestitke na osvojenoj zlatnoj medalji i plasmanu na Svjetsko prvenstvo u Japanu.

Želim ti mnogo uspjeha kako na plivačkim tako i na životnim stazama.

Podsjetimo, Miljenić je u subotu 15. travnja osvojio zlatnu medalju na natjecanju u disciplini 100 m slobodno s vremenom 49.03, dok je u nedjelju, 16. travnja u disciplini 50 m slobodno osvojio broncu s vremenom 22.36. U oba nastupa postigao je svoj osobni rekord, a odličnu formu potvrdio je i jučerašnjim nastupom na Otvorenom prvenstvu Mađarske u Kapošvaru, gdje je na 50 m slobodno osvojio 3. mjesto.

07.
srp

REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA DOBNE SKUPINE

news image

U Zagrebu je proteklog vikenda, 29. i 30. lipnja na BK Svetice u ukupno 4 programa održano Regionalno…

Pročitaj više

06.
lip

ODLIČNI NASTUPI MEDVEŠČAKOVACA NA EUROPSKOM PRVENSTVU

news image

Europsko prvenstvo u plivanju održano je u Beogradu od 17. do 23. lipnja.

06.
lip

REGIONALNO PRVENSTVO HRVATSKE ZA ML. KADETE I POČETNIKE

news image

U Zagrebu je na Sveticama u subotu 15. i nedjelju 16. lipnja održano Regionalno prvenstvo Hrvatske za…